Login

valge maailm sinine maailm roheline maailm Must maailm

Statistika

valges online: 8

sinises online: 2

rohelises online: 0

mustas online: 5

kokku online: 15

29.11.2006 - Kamba uuendus ja radarid...

Toimus järjekordne suurem uuendus!Seekord esitleme järgnevat:

1. Uus kambaosa Varakamber - Seal saab kamba liige panna kamba varakambrisse iga 24h tagant nii palju raha panka, kui tema kuulsus on. Seda raha kasutatakse linnadesse radarite ostmiseks ja hooldamiseks.

2. Uus kambaosa Kamba linnad - sealt näed sinu kambale kuuluvaid linnu koos muu linna puudutava infoga. Linnadesse saab ehitada radarid ning neid täiustada. Radaritega linnades näed sealt lehelt linnas asuvaid salkasid.

3. Kasarmut saab nüüdsest täiustada kuni Level 16! Lisaks sellele on nüüd kasarmu täiustamise hinnad kõvasti langenud.

4. Kuna mängijatele ei meeldinud, et nii vähe ründavaid salku saab teha, siis nüüdsest saavad tasulised liikmed teha ühe ründava salga varasemast enam.

5. Nüüd näeb ka radarilt, kui neutraalne kamp sinu linna ründab ning ründamisel linnade valikus on omanikuta linnad ja lepinguta kampade linnad eristatavad nii teksti kui värviga.


Unustasin eelmise uuenduse ajal mainimast kaks olulist muudatust:

1. Uues sõjasüsteemis on kaitsevad sõdurid ründavatest veidi tugevamad (näiteks ründav eriüksuslane on sama tugev kui kaitsev palgasõdur).

2. Muutsin ka sõdurite tugevused, enam pole nõrgemad sõdurid tugevamatest NII palju nõrgemad kui varem. Kui varem vajasid sa lõputult tänavalapsi, et üht palgasõdurit tappa, siis nüüd pole see enam nii võimatu ülesanne.
Uudise kommentaarid (0)

Kommentaare veel ei ole! Ole esimene kommenteerija...

« | 1 | »

Lisa oma kommentaar

Kasutajanimi:
Parool:
Sinu maailm:

5000
/10000