Login

Valge maailm Sinine maailm Roheline maailm Must maailm Punane maailm new

Statistika

valges online: 9

sinises online: 3

rohelises online: 2

mustas online: 2

punases online: 16

kokku online: 32

MÄNGU REEGLID

Teenusepakkuja on Crime OÜ.

1. Sa ei tohi üritada müüa ega osta päris narkootikume!

2. Oma parooli ei tohi öelda KELLELEGI, isegi mängu hooldajatele (mängu hooldajad ei küsi kunagi su parooli).

3. Mängimisel on keelatud kõikide ebaausate abivahendite kasutamine (macrod, autoclickerid...).

4. Mängus käimiseks on keelatud kasutada aadressi varjavaid vahendeid (VPN, proxy serverid).

5. Mängus avastatud vigadest tuleb viivitamatult teatada klienditoes ning vigu ei tohi oma huvides ära kasutada, ka mitte "testimiseks".

6. Oma kontot ei tohi osta, müüa, vahetada, jagada, ära anda ega ka vastu võtta (ka mitte päris raha eest).

7. Kontot võib omada ainult üks inimene. Kontot ei tohi keegi peale sinu sisse logida, samuti ei tohi sina kellegi teise kontosse sisse logida, ka mitte abistamise eesmärgil.

8. Üheski mängu keskkonnas ei tohi ropendada, teisi solvata ega õhutada rassismi. Samuti on keelatud kasutada roppe ning rassistlike kasutajanimesid.

9. Üheski mängu keskkonnas ei tohi levitada viiruseid, keyloggereid, keelatud programme jms. Samuti ei tohi eelpool nimetatud kohtades reklaamida teisi mänge, pornograafilisi lehekülgi ega üldse teisi webikeskkondi, mis pole selle mänguga seotud.

10. Mängimise ajal pead sa jälgima mängu ja mitte tegelema samal ajal kõrvaliste asjadega, sest kontroll-lehel liigselt refreshides võib automaatselt mängust keelu saada.

11. Võidusõiduga ei tohi teistele meelega raha jagada. Kui on kahtlusi, et tegu on raha jagamisega, on mängu hooldajatel õigus võidusõit kustutada koos panuseks pandud rahaga. Karistuseks võetakse mõlemal osapoolel raha 10x väiksemaks.

12. Järgi mängides ja teistega suheldes häid tavasid, sest kõik, mis pole reeglitega keelatud, pole ilmtingimata ka lubatud!

13. Kasutajanimi ei tohi sisaldada Crime meeskonnaliikmete kasutajanimesid või seda meenutavaid ning peab olema vähemalt 2 tähemärgi jagu erinev olemasolevatest. Kehtib kasutajatele, mis on loodud või nimi muudetud alates 08.04.2022!

14. Mängu omanikul on õigus muuta reegleid.

15. NB! Punases maailmas on lubatud ainult üks kasutaja.

KARISTAMINE

Iga reegli rikkumise eest võidakse sind mängust ajutiselt või alatiseks keelustada vastavalt mängu adminnide suvale. Kui sind on karistatud ebaõiglaselt võid tõestada vastupidist klienditoe vastavas osas. Mängu omanik ei vastuta põhjuseta karistamise, ega karistamisest tingitud kahjude eest.

ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Identifitseerivaid andmeid nagu IP aadress ja kasutatav seade kogutakse sisse logimise hetkel.
Emaili addressi küsitakse konto loomise hetkel. Seda kasutatakse muuhulgas tooteuuenduste saatmiseks, igal hetkel on võimalik küsida tooteuuenduste saamise lõpetamist.
Isiklikke või identifitseerivaid andmeid ei avaldata kunagi kolmandatele osapooltele.
Brauseri küpsiseid (cookie) kasutatakse sisse logituna hoidmiseks ja mitte ühelgi muul eesmärgil.
Paroole hoitakse turvalisel kujul, mis ei võimalda algset parooli tuletada.

REEGLITEGA NÕUSTUMINE

Mängu registreerudes ja mängu sisse logides nõustud sa kõigi siin kirjas olevate reeglitega. Reeglite mitte tundmine ei vabasta karistusest!