Login

Valge maailm Sinine maailm Roheline maailm Must maailm

Statistika

valges online: 1

sinises online: 0

rohelises online: 0

mustas online: 1

kokku online: 2

K: Mis eesmärki täidab kasarmu?
V:

Kasarmus saad koolitada sõdureid ning neile käske jagada, et vallutada endale võimalikult palju linnu ning tõsta sellega kamba kuulsust.

K: Kuidas endale sõdureid saada ja neid edasi koolitada?
V:

Kasarmu "värbamise ruumist" saab valida ründavate, kaitsvate ja luuravate sõdurite vahel ja määrata, mitu valitud sõdurit soovid osta. Sõdureid saad koolitada "sõjakoolis". Sealt valid sõduritüübi ning mitu sõdurit soovid koolitada.

K: Millised on sõduri tüüpide erinevused?
V:

1. Ründavatest sõduritest koosneva salgaga saab kaitseta linna vallutada ning teiste mängijate linnu rünnata.
2. Kaitsvaid sõdureid saab saata enda/liitlaste linnadesse kaitseks vastaste sõdurite eest.
3. Luuravate sõdurite ülesanne on tuua informatsiooni vastaste linnades asuvatest sõdurite arvust ning linnas olevast radarist. Kui luurav sõdur avastatakse radariga, siis sõdur hävitatakse.

K: Kuidas sõdureid missioonile saata?
V:

Esmalt vali maailmakaardilt riik ning seejärel linn. Linna alt saad sa valida, mis tüüpi missioonile ja kui palju sõdureid teele saadad.

K: Kuidas linna omanikuks saada?
V:

Linna vallutamiseks pead esmalt sinna saatma oma ründavad sõdurid. Kui linnas on kaitsvaid salku, pead enne hävitama kõik linnas asuvad kaitsvad salgad. Kui linnas enam kaitsvaid salku pole, saad linnas asuva salga "Tegevused" alt vallutada linna, valutades ülevalolevale nupule "Valluta".

K: Mis kasu on linna vallutamisest?
V:

Mida rohkem on sinu valduses linnu, seda hinnatum oled sa kambaliidrite silmis. Kambad võistlevad edetabelis kuulsusega ning enamus kuulsusest koosneb kambaliikmete linnadest. Iga linn annab kambale koguni 5,000 lisapunkti. Kui sa veel ühegi kambaga liitunud ei ole siis mõne linna omamine aitab sul kindlasti pääseda heasse kampa.

K: Kuidas sõdureid kasarmusse saada?
V:

Sõdurite kasarmusse saatmiseks kliki lingil "Sõdurid missioonil". Sealt vali salk ja vajuta nupule "Saada salk koju". Koju jõudes läheb salk kohe kasarmusse.

K: Kust lahingu tulemusi näha?
V:

Tulemuste nägemiseks saad sa iga tund "Sõja raportid" alla kogu info oma sõjategevusest. Raport sisaldab kõike vajalikku, et oma lahingutega kursis püsida.

K: Mis on linnades olevate ehitiste otstarve?
V:

1. Peakorteri täiustamine vähendab kõikide hoonete ehitamiseks/täiustamiseks vajaminevat aega. Peakorteri maksimaalne level on 30, kuid kõrgeimale levelile täiustamise asemel on kasulikum leida sellele optimaalne level, et säästa enim aega.
2. Müüri otstarbeks on kaitsvate sõdurite abistamine. Mida kõrgem on müüri level, seda tugevamad on kaitsvad sõdurid. Müüri maksimaalne level on 20.
3. Radarid on mõeldud linnas luuravate sõdurite avastasmiseks ning hävitamiseks. Radariga näeb ka antud linnas asuvaid salkasid. Radaritel on 7 levelit.

K: Mida mõjutab radari level?
V:

Radari levelist oleneb, kas vastase luurav sõdur hävitatakse, naaseb ilma informatsioonita või hangib sinu linna kohta vajaliku info. Mida suurem on linna radari level, seda suurem tõenäosus on, et radar hävitab luuraja. Samuti sõltub radari levelist, kui palju infot sa näed, kui linna rünnatakse.