Login

Valge maailm Sinine maailm Roheline maailm Must maailm Punane maailm new

Statistika

valges online: 8

sinises online: 0

rohelises online: 1

mustas online: 0

punases online: 19

kokku online: 28

K: Kuidas kaevandamist arendada?
V:

Kaevandamist saad arendada mänguosas "Kaevandus". Oskuse treenimiseks pead kaevandama maavarasid. Mida sügavamale jõuad, seda hinnalisemaid maavarasid seal leidub. Kaevandamise punkte saad aga alles siis, kui kogutud maavarad maha laed. Seda saad teha maapinnal, "Kaubalaos".

K: Mis kasu on kaevandusmasina uuendamisest?
V:

Erinevad jupid võimaldavad Sul sügavamale maa alla minna ning annavad erinevaid eeliseid, et kaevandamist kiiremini arendada. Masinal saab uuendada 5 erinevat varuosa: Kere, Puur, Aku, Jahuti ja Lastiruum. Täpsemat infot uuenduste eeliste ja maksumuste kohta leiad maapinnal olles "Täiustused" alt.

K: Mis juhtub, kui aku maa all tühjaks saab?
V:

Kui aku on tühi, siis ei saa Sa enam liikuda. Maapinnale pääsemiseks tuleb kutsuda puksiirabi, kuid puksiirteenuse pakkujad võtavad kõik Sinu maavarad endale. Niisiis soovitame jälgida aku laetust, et alati maapinnale jõuaks, vastaseljuhul jääte kaevandamise punktidest ilma. Alternatiivina saab kasutada maa all "Kiirlaadijat", mis taastab 25% akust kuid maksab 5 krediiti. Kiirlaadija peab enne maa alla tulemist soetatud olema.

K: Mis juhtub, kui masin maa all katki läheb?
V:

Nagu ka aku tühjaks saamisel, vajad sa puksiirteenust et katkist masinat maapinnale transportida. Masina seisukord langeb, kui läbid erinevaid takistusi või kui laskud liiga sügavale maa alla. Krediidi eest on võimalik osta Remondikomplekte, millega saab taastada 25% masina seisukorrast.

K: Mis juhtub, kui temperatuur liiga kõrgeks läheb?
V:

Mida sügavamal maa all, seda kõrgemad on temperatuurid. Kui temperatuurinäidik läheb punase peale siis hakkab masina kere oma "elupunkte" kaotama. Jälgi, et Sa liialt sügavale ei läheks sest vastaseljuhul võib masin rikki minna ning sa vajad puksiirteenuse abi.

K: Kus masinat parandada?
V:

Masinat saad parandada maapinnal olles, Garaažis. Parandamise hind sõltub masina juppidest ning masina seisukorrast.

K: Kuidas akut laadida?
V:

Akut saab laadida maapinnal olles, "Akulaadija" alt. VIP-liikmed laevad akut 20% tunnis, tasuta mängijad kõigest 10% tunnis.

K: Kui palju mingi maavara mulle punkte annab?
V:

Saadavad punktid sõltuvad Sinu kaevandamise levelist ja maavara levelist. Iga kümne kaevandamise leveli tagant muutub kordaja, näiteks saad level 1 kaevandamisega Vase eest 2 punkti, level 11 kaevandamisega 4 punkti, level 21 kaevandamisega 6 punkti jne. Mängus on 12 erinevat maavara.

K: Kuidas kasutada Personaalset Transportijat?
V:

Transportija paigaldamiseks vali välja sobiv asukoht, ava Inventar ning kliki Transportija ikoonile. Nüüdsest alates saad Transportija kohal olles tühikut vajutades otse maapinnale ning maapinnalt otse sinna teleporteeruda. Vali asukoht hoolikalt, sest hiljem asukoha muutmine maksab 15 krediiti! Kõikidele mängijatele on alguses antud 1 isiklik transportija.